Herkes İçin Güven İnşa Ediyoruz.

2008 yılında kurulan Dikey Mimarlık & Dizi İnşaat; yurdun çeşitli bölgelerinde projeden inşaata, iç dekorasyondan çevre düzenlemelerine kadar, her aşamada eksiksiz bir şekilde hizmet vermektedir.
Firmamız; ofis, konut, mağaza, restoran, hastane ve alışveriş merkezlerine yönelik proje tasarımı, ince işler uygulaması ve bu işlerle ilgili olan danışmanlık ve kontrol hizmetlerini bir arada yürütmektedir. Ana faaliyet alanımız olan dekorasyon işlerinde fonksiyon ve estetiğin uyumunu göz önünde bulundrarak detaylı projelendirme, kaliteli ve uygun malzeme seçimi, titiz bütçelendirme, uygulamada usta işçilik ve en önemlisi işin zamanında teslimi üzerinde önemle durduğumuz konulardır. Müşteri memnuniyeti bir numaralı prensibimizdir.

Dikey Mimarlık & Dizi İnşaat, deneyimli ve dinamik kadrosuyla kalite ve estetikten ödün vermeden, kullanışlı, çağdaş ve seçkin yaşama alanları yaratmayı ana ilke olarak benimseyerek sektöründe kısa bir zaman içinde güvenilir ve dürüst bir yer edinmiştir. Amacımız; yaptığımız her projede kendimizi geliştirip bir adım daha ileriye taşımaktır.

Dileğimiz projenizde sizinle birlikte çalışarak, şirketinize en iyi hizmeti ve memnuniyeti sağlamaktır.

Taahhüt

Mağaza sektörü başta olmak üzere Hastane, Restoran ve Ofis gibi çalışma alanlarına hayranlık uyandıran güzellikler katar.

Bakım Onarım

Türkiye genelinde uzman teknik kadroları ile en kısa sürede bakım ve onarım hizmetleri vermektedir.

Konsept Proje

Dünya genelinde mağaza ağı kuran ya da franchising sistemi ile çalışan markaların proje konseptlerini uygulama hizmetleri verir.